Profil společnosti

BOSKO, spol. s r. o. je ryze česká rodinná výrobní společnost se sídlem v Rájci-Jestřebí, která působí na trhu již od roku 1995.

Zabýváme se zakázkovou výrobou modelových zařízení a forem.

Společnost BOSKO byla založena Ing. Miroslavem Tajovským a nyní ve společnosti působí již druhá generace rodiny Tajovských. Spolu s kolegy jsme stabilní, úspěšně se rozvíjející firmou se zkušeným čtyřicetičlenným týmem profesionálů disponujících hlubokými znalostmi, zkušenostmi v oboru a moderním strojním a technologickým vybavením.

Vyrábíme modelová zařízení, formy a příslušenství především pro slévárenský průmysl. Naše konstrukce a produkce zahrnuje modelová zařízení pro strojní i ruční formování, formy na voskové modely, keramická jádra a tlakové lití, kokily s přesností do 0,02 mm.

Nedílnou součástí naší činnosti je vývoj, konstrukce a výroba přidruženého vybavení – komplexních zakladačů jader, přípravků a kontrolních šablon.

Realizujeme dodávky náhradních dílů pro keramický průmysl, petrochemický průmysl a další průmyslová odvětví. Komplexní dodávka náhradního dílu zahrnuje reverzní inženýrství, konstrukci dílu, výrobu modelového zařízení, odlitek včetně opracování a zkoušek kvality.

Profesionalita, vysoký standard kvality, flexibilita, vstřícnost, plné nasazení a proaktivní individuální přístup jsou našimi hlavními zásadami. Dodání projektů ve sjednaných termínech je naší prioritou.

 

sipka-zelena
Pouze jeden soubor.
Limit 8 MB.
Povolené typy: txt, pdf.
Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami tohoto zpracování.